Bedrijven in actie

Home    |    Bedrijven in actie!

Onze trotse sponsors & ambassadeurs

WERVERSHOOFSE BEDRIJVEN IN ACTIE

Wij kunnen de restauratie van onze kerk niet doen zonder de financiele bijdrage  van sponsoren.

Als bedrijf zijn er twee manieren om ons financieel te steunen: als hoofdsponsor en bedrijfsambassadeur.

Mocht dat niet passen? Neemt u dan contact met ons op, want elke steun is welkom.

Onze Hoofdsponsors

Sponsors staan in alfabetische volgorde. Bedankt voor de steun!

Veenakkers 13, 1619 PM Andijk

Plantenkwekerij Gitzels - www.gitzels.nl

Kerkeland 4, 1693 NP Wervershoof

Haakman Flowerbulbs - www.haakmanflowerbulbs.nl

Molenweg 6, 1693 NT,Wervershoof

Mantel & Voors - Notarissen en Mediators www.mantelvoors.nl

Dokter d’Arnaudstraat 29, 1619 CW Andijk

Pronk Bouw - www.pronkbouw.nl

Machinestraat 2, 1749 DT Warmenhuizen

Stukadoorsbedrijf Reus - info@stukadoorsbedrijfreus.nl

Appelmarkt 1-D, 1681 PE, Zwaagdijk-Oost

Liederik 1, 1693 NA Zwaagdijk-Oost

Simon Koopmanstraat 55, 1693 BB Wervershoof

De heer Nic Schouten ondersteund de restauratie van onze Werenfriduskerk als persoonlijke hoofdsponsor. Wat een uniek gebaar! 

VD Holland - www.vdholland.nl

Nieuwe Dijk 9B, 1619 PK Andijk 

Onze bedrijfsambassadeurs

Wij kunnen de restauratie van onze kerk niet doen zonder de financiele bijdrage  van sponsoren. Als bedrijf zijn er twee manieren om ons financieel te steunen. Als hoofdsponsor en bedrijfsambassadeurAmbassadeurs staan in alfabetische volgorde. Bedankt voor de steun!

Garage Allround - www.garageallround.nl

Nijverheidsweg 27, 1693 AM Wervershoof

Echte Bakker Swart - www.bakkerswart.nl

Dorpstraat 6, 1693 AG Wervershoof

Handelsweg 11, 1693 AZ Wervershoof

De Beer grafimedia - www.debeergrafimedia.nl

Dorpsstraat 100, 1693 AJ Wervershoof

Raadhuisplein 17 1693 EA, Wervershoof

Hubo - www.hubowervershoof.nl T. 0228 58 41 55

Simon Koopmanstraat 63, 1693 BB  Wervershoof

Liederik 9, 1678 JC Oostwoud

Nieuwe Dijk 31, 1693 NX Wervershoof

Van Maaselandstraat 2, 1693 KM Wervershoof

Logo_Omnyacc_FC

Bollenmarkt 8a, 1681 PJ Zwaagdijk

Burgemeester Raatlaan 62, 1693 EE Wervershoof

Nieuwe Dijk 27, 1693 NX Wervershoof

Tuin- en bloemencentrum Den Heuvel - www.tc-denheuvel.nl

Molenweg 1a, 1693 NS Wervershoof

Liederik 3, 1693 HH Wervershoof

Nieuwmarkt 1, 1681 NP Zwaagdijk
Industrieweg 12, 1775 PV Middenmeer

Bouwadvies WFO - www.bouwadvieswfo.nl

Nijverheidsweg 9, 1693 AM, Wervershoof

ONze Trotse SPONSORS & AMBASSADEURS

WESTFRIESE BEDRIJVEN IN ACTIE

Wij kunnen de restauratie van onze kerk niet doen zonder de financiele bijdrage  van sponsoren. Als bedrijf zijn er twee manieren om ons financieel te steunen. Als hoofdsponsor en bedrijfsambassadeur. Maar elke steun is welkom.

Andere sponsor activiteiten

Ken ' t Leien?

SPONSORACTIE

Online COncert

EVENEMENTEN

HELP ONS DE WERENFRIDUSKERK TE ONDERHOUDEN

Ook ambassadeur of Hoofdsponsor worden?

‘Onze’ St. Werenfriduskerk is gebouwd in 1875. 

In het voorjaar van 2021 is gestart met het vervangen van de leien van het dak. Deze leien hebben dus bijna 150 jaar de kerk beschermd, maar nu zijn ze echt aan vervanging toe. In 2021 wordt het achterschip van de kerk gedaan. De toren zal later moeten worden aangepakt.

 

Je kunt ook mailen   | info@werenfriduskerk.nl